Biblioteka Publiczna w Łomiankach - KATALOG

Biblioteka Publiczna

w Łomiankach

book
book

Far far away

Autor: Szafrańska, Anna
Wszystko zaczęło się od skradzionego pocałunku. Jednak w tym przypadku nie było mowy o szczęśliwym zakończeniu, gdyż obiekt westchnień zdawał się tego nie pamiętać. Właśnie po tamtej nocy Pola na dobre zamknęła swoje serce, utwierdzając się w przekonaniu, że ta cała "miłość" jest dobra jedynie dla niepoprawnych romantyczek, bo tak naprawdę uczucia wyparowują w

okamgnieniu. A złamane serce leczy się znacznie dłużej. Jednak czy na pewno? A co, jeśli w grę wchodzi przeznaczenie? Kilka lat później Pola jest już odnoszącą sukcesy artystką, a jej biżuteria oraz wyroby ze szkła zapewniają jej popularność. Nie szuka miłości i nie przywiązuje wagi do długotrwałych związków. Nie chce się angażować, gdyż... nadal czuje coś do chłopaka, który skradł jej pierwszy pocałunek. I który w dalszym ciągu kręci się wokół niej i jeszcze bardziej załazi jej za skórę. Filip, jak przystało na błyskotliwego analityka, kalkuluje, wyciąga wnioski i stara się przewidzieć fakty. Wykazując się cierpliwością, próbuje zbliżyć się do Poli, dziewczyny, w której zakochał się lata temu, jednak przez splot niefortunnych zdarzeń nie miał szansy wyjawić swoich uczuć. Teraz ma ku temu okazję, a informacje, które zdobył, pozwoliły mu sądzić, że nie znalazł się na całkowicie przegranej pozycji. A nawet jeśli - poprzysiągł sobie, że nauczy Polę kochać.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Anna Szafrańska.
Seria:Fairy tales / Anna Szafrańska : 3
Hasła:Powieść polska - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : Wydawnictwo Zwierciadło, 2024.
Opis fizyczny:217, [7] stron ; 21 cm.
Uwagi:Na okładce: Dawno, dawno temu, żyli chłopak i dziewczyna, kitórzy się nie rozumieli... Ale byli sobie przeznaczeni.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia nr 2
ul. Partyzantów 32

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 17334
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.