Biblioteka Publiczna w Łomiankach - KATALOG

Biblioteka Publiczna

w Łomiankach

book
bookbook

Łowca snów

Tytuł oryginału: "Dreamcatcher ".

Autor: King, Stephen
OPOWIEŚĆ O PRZYBYSZACH Z KOSMOSU I O PRZYJAŹNI, KTÓRA ROZPOCZĘŁA SIĘ BRAWUROWYM CZYNEM CZTERECH NASTOLATKÓW, I PRZETRWAŁA PONAD DWADZIEŚCIA LAT. HISTORIA O LUDZIACH Z POKOLENIA, NA KTÓRYM ODCISNĘŁY PIĘTNO GWAŁTOWNE ZMIANY W AMERYKAŁSKIEJ OBYCZAJOWOŚCI, WIETNAM, NARKOTYKI I. ROLLING STONESI. To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmienia się w koszmar, po którym nic

nie będzie już takie samo. Dwadzieścia pięć lat po uratowaniu chłopca prześladowanego przed szkolnymi dręczycielami Beav, Henry, Pete i Jonesy - dorośli już mężczyźni z własnymi problemami - wybierają się na doroczne polowanie w lasach Maine. Niestety, spokojny wyjazd zmienia się w koszmar, kiedy do drzwi chaty, w której się zatrzymali, puka nieznajomy w dziwnym stanie i opowiada o niesamowitych światłach na niebie. Mężczyzna wkrótce ginie w przerażających okolicznościach, a dla czterech przyjaciół rozpoczyna się walka o przetrwanie. Muszą stawić czoło nie tylko istotom nie z tego świata, ale też ludziom, którzy mają z nimi walczyć. A klucz do ocalenia, ukryty w przeszłości, jest związany z uratowanym przez nich niegdyś chłopcem i łowcą snów. Stephen King po raz kolejny udowadnia, że nikt tak jak on nie potrafi wydobywać grozy ze zwyczajności. "The Miami Herald" Nie lada wyczyn. W "Łowcy snów" Stephen King wykazuje się nieograniczoną wyobraźnią częściej i bardziej spektakularnie niż inni pisarze przez całe życie. "Chicago Tribune" W tej zwodniczej historii o przyjaźni, snach, telepatii i przybyszach z kosmosu nacisk położony jest nie na strach, lecz na wolę i siłę przetrwania.Opis pochodzi ze strony wydawcy.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Stephen King ; z angielskiego przełożył Robert Lipski.
Hasła:Istoty pozaziemskie
Myśliwi
Osoby z zespołem Downa
Przyjaźń
Telepatia
Życie pozaziemskie
Maine (Stany Zjednoczone ; stan)
Horror
Powieść
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Warszawa : Albatros, copyright 2023.
Wydanie:Wydanie IV.
Opis fizyczny:765, [3] strony ; 22 cm.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2001 r.
Twórcy:Lipski, Robert. (1968- ). Tłumaczenie

Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Biblioteka Gł.
ul. Wiejska 12a

Sygnatura: 821-3 amer.
Numer inw.: 70881
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 009716
do dnia: 2024-08-19
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Horror:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.